Kajaki Krutyń - Ukta - spływy

Spływy Krutynią - Krutyń

Jeśli byłeś już kiedyś na spływie kajakowym, to nie musimy Cię przekonywać – na pewno znów wyruszysz na szlak. Zapraszamy na jednodniowe spływy kajakowe piękną rzeką Krutynią. Zapewniamy transport i przewóz kajakarzy, spływy organizujemy codziennie. Dwukilometrowy odcinek rzeki do wsi Krutyń jest uważany za jeden z najpiękniejszych na całym szlaku a Krutynia to szlak uznawany za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Jest bardzo ciekawy i zróżnicowany. Jeśli szukasz w wyszukiwarce takich haseł jak Kajaki Krutyń to jesteś we właściwym miejscu.

Fenomen Krutyni wynika z jej różnorodności krajobrazowej. W ramach nawet jednodniowego spływu można podziwiać bardzo szeroki wachlarz widoków.

Nurt rzeki Krutynia jest optymalny do bezpiecznego i rekreacyjnego żeglowania. Rzeka tworzy liczne zakola. Do wyboru mają Państwo najpopularniejsze odcinki na rzece Krutyni. Każda trasa to gwarancja znakomitej zabawy i możliwość obcowania z naturą na Mazurach.

kajaki rutyń - krutynia
spływy kajakowe ukta - krutyń

Kajaki Krutyń - spływy jednodniowe

Oferujemy spływy jednodniowe szlakiem rzeki Krutyni, który jest uznawany za najpiękniejszy w Polsce i najpopularniejszy w całej Europie. Jest bardzo ciekawy i zróżnicowany, przebiega przez Puszczę Piską, a od Jeziora Mokrego także przez Mazurski Park Krajobrazowy. Wartki nurt niesie nas wśród okazałych drzew, zaś woda bardzo czysta o małej głębokości stwarza możliwość podglądania ryb. Stałym elementem krajobrazu są tu także łódki tzw. pychówki, przewożące turystów w górę i w dół rzeki. 

Jeśli chcesz spędzić urlop aktywnie na kajaku to pod hasłem Kajaki Krutyń znajdziesz naszą ofertę. Dołącz do zadowolonych klientów i miłoścników kajaków już dzisiaj.

 

Spływy kajakowekajaki Krutyńkajaki Uktawypożyczalnia kajaków Falcon